Doğum Günü Kutlamaları

Çocuğunuza hiç böyle bir doğum günü armağan etmediniz!

 

"Çocuğunuz ne tür oyunlar oynar? En çok ne izlemeyi, ne yemeyi, ne yapmayı sever? En çok ne yaparken güler? Neleri hiç sevmez? En çok neden korkar?"

Bizi onun doğum gününden 20 gün önce ziyaret edin. Bunları konuşalım; doğum günü partisini çocuğunuza özel oyunlar ve sürprizlerle biz tasarlayalım.

Okullarınızda yapacağınız doğum günü kutlamaları için de bizi arayabilirsiniz.

 

 

Nomi Oyun Evinde kutlayacağınız doğum günlerinde doğum günü partisinin her yönüyle çocuğun yaşına uygun olmasına özen gösteriyoruz. Bunun için, oyun evine çocuğunuzun birlikte oyun oynamasına olanak verecek sayıda ve yaşıtı olan arkadaş davet etmenizi öneriyoruz; sağlıklı yiyecek - içecek ve hazine avı/oyun hizmetini sadece çocuklara veriyoruz; parti süresini yaşa uygun olarak bir buçuk ya da iki saatle sınırlı tutuyoruz.

Çocuğunuzun doğum günü için burada verdiğimiz yiyecek-içecek ve hazine avı/oyun hizmetinden başka, çevrim içi olarak; çocuğunuza özel hazırlayacağımız doğum günü davetiyesini davetli çocukların ebeveynlerine gönderiyor, partiye hangi çocukların katılacağını takip ediyor, doğum günü sonrasında ise katılanlara katılımları ve armağanları için teşekkür mektupları gönderiyoruz.

 

Diğer ayrıntıları gelin karşılıklı konuşalım.